gry przygodowe Więcej gier ...
Darmowe gry online przygodowe

Gry online: MARIO

Mario - jest znany również jako Super Mario a początkowo Jumpman. To postać z gier wideo stworzona przez Shigeru Miyamoto z firmy Nintendo. Jest jedną z najbardziej znanych postaci z gier Nintendo i także najbardziej rozpoznawalną w historii gier wideo. Wystąpił w wielu grach i wiele z nich stało się przebojami. Pierwszy raz mieliśmy okazję zobaczyć go w grze Donkey Kong z 1981 na automaty arcade a jego brat Luigi pojawił się w 1983 w grze Mario Bros
Wyspa gier
Na wyspie gier znajdziesz fajne darmowe gry online. Scooby, Mario oraz inni czekajš:)

Gry MMORPG
Zagraj w najlepsze darmowe i płatne gry mmorpg!

Moje Gry
Na pewno nie chcesz poznać najlepszej polskiej darmowej strony z Grami online?
Mario Star Catcher - gra mario online

Widząc kolejną grę z Mario w tytule chciałoby się rzec "Mario wiecznie żywy". I bardzo dobrze. Mario to dla wielu naprawdę legendarny bohater i każde jego nowe wcielenie nasuwają na myśl przyjemne wspomnienia. Całkiem ciekawa gierka z Mario, jedyne co może drażnić to brak możliwości zabijania przeciwników, wszystkiego trzeba unikać, jednak grywalność nadal pozostaje na całkeim wysokim poziomie.
Sterowanie: Strzałki - poruszanie się
Spacja - skok
Myszka - obsługa menu, zamykanie dymkówMario Forever download - pobierz grę mario online

Pełna, darmowa wersja najnowszej edycji 'Mario Forever' - znakomitej, platformowej przeróbki 'Super Mario', autorstwa naszego rodaka. W grze znajdziemy wiele ciekawych i tworzonych w różnorodnym otoczeniu poziomów zamieszkiwanych przez mrowie wrogich stworzeń.Jeden z lepiej wykonanych klonów gry Mario moim zdaniem najbardziej zbliżona do oryginału. Polecam gorąco tą wersje Mario. Ciekawostką jest możliwość robienia save-u gry. Mario Forever to darmowy remake klasycznej gry z Nintendo: Super Mario Bros. Darmowy remake klasycznej gry Super Mario Bros z Nintendo. Mario Forever to znakomity klon dla wszystkich fanów tego tytułu. Dawno, dawno temu, w pięknej i rozległej krainie ludzi-muchomorów nazywanej Toadstool, gdzie wiecznie gościł dobrobyt i spokój, wydarzyło się coś złego. Zły smok Kuppa chcąc zawładnąć tym krajem, wkroczył z wojskiem w jego granice, niszcząc wszystko wokół i zmuszając mieszkańców do niewolnictwa. Na szczęście ludzie-muchomory mają swojego obrońcę. Jest nim hydraulik Mario, który widząc marny los, jaki chce zgotować sympatycznym stworkom Kuppa, postanawia wkroczyć do akcji. Mario Forever to sympatyczna przeróbka słynnej gry rodem z Nintendo, która została przygotowana przez jednoosobową instytucję o nazwie Buziol Games. Podobnie jak to miało miejsce w pierwowzorze, mamy tu do czynienia z klasyczną platformówką. Gracz będzie więc biegł cały czas w prawo, pokonując potworki, skacząc oraz zbierając monety i rozmaite bonusy, które ułatwiają rozgrywkę. Program podzielony jest na kilka dużych światów, w których zawarto poszczególne plansze. Po ukończeniu ich wszystkich można zapisać stan gry w jednym z trzech wybranych na początku slotów, dzięki czemu nie musimy za każdym razem zaczynać od początku. Przed rozpoczęciem rozgrywki, program umożliwia także zamianę dodatkowych "żyć" na bonusy, co może znacznie ułatwić późniejsze zmagania. Gra jak na solidnego klona przystało, zawiera nie tylko wszystkie elementy charakterystyczne dla oryginału, ale także parę nowości. Jedną z nich jest wspomniana wyżej możliwość zapisu stanu gry, do innych zaliczają się nowi przeciwnicy oraz wymyślne bonusy. W grupie tych ostatnich znajdziemy np. magicznego buraka, który niszczy wszystko wokół, łącznie z murkami, czy też zielonego Lui, który umożliwia oddawanie większych skoków. Osobny akapit należy poświęcić oprawie audiowizualnej, która jest po prostu wyśmienita. Ładna grafika w wysokiej rozdzielczości, płynny scrolling oraz przyjemna muzyka i dźwięki potęgują doznania estetyczne. Bez wątpienia, pod wszystkimi względami jest to najlepszy klon dwuwymiarowego Mario, jaki kiedykolwiek ukazał się na komputery PC. Warto również zaznaczyć, że jest on całkowicie wykonany w języku polskim (angielski jako opcja) oraz pracuje w systemach Windows.

POBIERZ MARIO FOREVER PL UWAGA Aby pobrać grę klikamy na link obok następnie "Free User"(po lewej stronie) pozniej czekamy 35sekund i klikamy już tylko w "DOWNLOAD"(grafika)
ROZMIAR: 20MB PLATFORMA: WINDOWS JĘZYK: POLSKI WERSJA: 4.1

Warto Zagrać: A Oto Lista 10 najlepszych gier przygodowych online ;)

Sklep z grami komputerowymi: Tanie gry na pc oraz konsole, gry to doskonały prezent!Fajne darmowe gry zrecznosciowe online