gry przygodowe Więcej gier ...
Darmowe gry online przygodowe

Gry online: Przygodowe gry

Gry online (Przygodowe) na stronie znajdziesz tylko najlepsze darmowe gry flash przygodowe :). Najlepsze gry przygodowe Top 10 Adventure games :). Dzięki stronie zagrasz w naprawde dobre gry za darmo online :D.

najlepsza gra przygodowa zagraj
Kilkają na powyższy button odrazu możesz zagrać w tą najlepszą wg. Was gre przygodową!

Wyspa gier
Na wyspie gier znajdziesz fajne darmowe gry online. Scooby, Mario oraz inni czekajš:)

Gry MMORPG
Zagraj w najlepsze darmowe i płatne gry mmorpg!

Moje Gry
Na pewno nie chcesz poznać najlepszej polskiej darmowej strony z Grami online?
Adventure Quest - darmowa gra online przez przeglądarkę!

Adventure Quest (Kliknij TU aby się Zarejestrować i Grać za darmo)to doskonała pozycja dla każdego miłośnika gier RPG jak i przygodówek. Walczymy, podróżujemy pomiędzy królestwami i wioskami, handlujemy, a nawet toczymy rozmowy z NPC w karczmach. Gra jest niesamowicie rozbudowana i bardzo wciągająca, co pozwoli na nieustanną rozgrywkę na wiele, wiele dni.

Rejestracja przebiega bezproblemowo, nie musimy wysyłać twórcom żadnych danych osobowych - wystarczy login i hasło. Interfejs jest wygodny i intuicyjny. Wyróżniający się przycisk "Battle Monsters" przenosi nas na arenę, gdzie stoczymy walkę z potworem o podobnych umiejętnościach. Pojedynek odbywa się w systemie turowym, co oznacza, że raz działamy my, a raz przeciwnik - możemy czarować, zadawać ciosy bronią białą lub używać rozmaitych napojów magicznych. Aby rozpocząć wędrówkę, należy kliknąć na "Travel", a następnie wybrać jedno ze znanych miast bądź zdecydować się na podróż w nieznane. Odwiedzając sklep możemy nabyć np. oręż.

Gra jest darmowa, jedynie dodatkowe funkcjonalności są płatne. Otrzymujemy dzięki nim więcej doświadczenia, mamy dodatkowe uzbrojenie, unikalne przedmioty i nie czekamy w kolejce do gry gdy serwer jest obciążony. Wiecej informacji w języku angielskim pod tym adresem http://www.battleon.com/help/ . Zachęcamy też do lektury FAQ .

Adventure Quest pl

Oto Lista 10 najlepszych przygodowych gier online ;)

Sklep z grami komputerowymi: Tanie gry na pc oraz konsole, gry to doskonały prezent!Fajne darmowe gry zrecznosciowe online